doprava DOPRAVA ZADARMO!
pri objednávke príslušenstva nad 120€
Osobný odber OSOBNÝ
ODBER
servis PROFESIONÁLNY
SERVIS

Potravinárske tlačiarne | Pastry Market

Potravinárske tlačiarne

Potravinárske tlačiarne

Potravinárske tlačiarne

Príslušenstvo

Príslušenstvo

Tlač na potravinárskej tlačiarni funguje úplne rovnako ako na atramentovej tlačiarni. Akurát tlač prebieha na jedlý papier a nie na normálny kancelársky.

A áno, výsledný výtlačok sa dá naozaj zjesť. Je to využívaná metóda nie len pri cukrárenských výrobkoch, ale môžete sa stretnúť aj s jedlými etiketami na pečive alebo jedlými bankovkami. Potravinárske farby v toneroch pre potravinársku tlačiareň sa používajú vo farebnom rozpätí CMYK – (cyan, magenta, yellow, black) purpurová, azúrová, žltá a čierna tak, ako v prípade klasických atramentových náplní do tlačiarne.

Zásadný rozdiel medzi používaním klasických atramentových tlačiarní a potravinárskych je v tom, že pri potravinárskych budete musieť používať čistiace tonery, ktoré zabezpečia čistenie trysky a tlačovej hlavy. Bežný atrament má túto čistiacu schopnosť už v sebe, pretože obsahuje chemikálie, ktoré pomáhajú zbytky zaschnutého atramentu rozpúšťať. Jedlé atramenty tieto rozpúšťadlá neobsahujú.

Filter
Druh tlače:
Cena
Fólia na čokotransfer A4 / 30 ks – LESEPIDADO- 15% NOVINKAskladom 1 ks28.00 € 32.94 €Fólia na čokotransfer A4 / 30 ks – LESEPIDADO Listy EASYPRINT do potravinárskych tlačiarní, balenie A4 / 25 ks – LESEPIDADO NOVINKAmomentálne na objednávku - napíšte nám30.00 € Listy EASYPRINT do potravinárskych tlačiarní, balenie A4 / 25 ks – LESEPIDADO Listy z cukrovej pasty do potravinárskych tlačiarní – LESEPIDADO NOVINKAväčšinou skladom, prip. do 5 dnícena na vyžiadanie Listy z cukrovej pasty do potravinárskych tlačiarní – LESEPIDADO Oblátkové listy do potravinárskych tlačiarní – LESEPIDADO NOVINKAväčšinou skladom, prip. do 5 dnícena na vyžiadanie Oblátkové listy do potravinárskych tlačiarní – LESEPIDADO Potravinárska 3D tlačiareň Procusini 5.0 - PROCUSINI NOVINKAdo 5 - 7 dnícena na vyžiadanie Potravinárska 3D tlačiareň Procusini 5.0 - PROCUSINI3D tlač potravín umožňuje po prvý krát trojrozmerné remeselné spracovanie. Tlačiareň funguje ako potravinárske vrecko, vrstva po vrstve automaticky a presne Potravinárska tlačiareň Zuccherina - LESEPIDADOdo 7 - 10 dnícena na vyžiadanie Potravinárska tlačiareň Zuccherina - LESEPIDADO Potravinárske a čistiace tonery pre tlačiareň Dolcina Pro – LESEPIDADO NOVINKAmomentálne len na objednávku - napíšte nám67.50 € Potravinárske a čistiace tonery pre tlačiareň Dolcina Pro – LESEPIDADOPotravinárske tonery od spoločnosti LESEPIDADO úrčené pre tlačiareň Dolcina Pro. Potravinárske tonery na vytváranie potlačí na jedlé výrobky: na zdobenie Potravinárske tonery pre tlačiareň PASTICCINA EASY – LESEPIDADOna objednávku - napíšte námcena na vyžiadanie Potravinárske tonery pre tlačiareň PASTICCINA EASY – LESEPIDADO Potravinárske tonery pre tlačiareň ZUCCHERINA – LESEPIDADO- 20% NOVINKA AKCIAskladom 35 ks79.20 € 99.00 €Potravinárske tonery pre tlačiareň ZUCCHERINA – LESEPIDADO Čistiace tonery pre tlačiareň PASTICCINA EASY – LESEPIDADO- 20%skladom 1 ks68.00 € 85.00 €Čistiace tonery pre tlačiareň PASTICCINA EASY – LESEPIDADO Čistiace tonery pre tlačiareň ZUCCHERINA – LESEPIDADO NOVINKAskladom 1 ks85.00 € Čistiace tonery pre tlačiareň ZUCCHERINA – LESEPIDADO